makijaż biznesowy

Zadaniem tego makijażu jest wydobycie naturalnego piękna, poprzez podkreślenie atutów oraz zatuszowanie mankamentów urody. Jest nieodzownym elementem perfekcyjnego wizerunku oraz sprawia, że jesteśmy postrzegani jako osoby o wysokiej kulturze osobistej i tak też się czujemy. A to bardzo ważne w codziennych kontaktach z innymi ludźmi. Jest dopełnieniem perfekcyjnego stroju i idealnej fryzury, stawia przysłowiową „kropkę nad i” w naszym wyglądzie zewnętrznym.

 

CENA: 70 ZŁ

makijaż okolicznościowy
wieczorowy, studniówkowy, sywestrowy

Jest efektownym uzupełnieniem stroju i dodatków. Zawsze wygląda wyjątkowo, gdyż jest wyrazisty i elegancki jednocześnie. W zależności od okazji powieki „ozdabiam” kolorowymi bądź ciemnymi odcieniami oraz sztucznymi rzęsami.

 

CENA: 100 ZŁ

makijaż fotograficzny

Jest to makijaż, który spełnia swoją określoną rolę. Zdjęcie bowiem podkreśli każde nasze niedociągnięcie i mankament, dlatego cera musi być idealnie matowa,oczy podkreślone matowymi, naturalnymi cieniami a rzęsy starannie wytuszowane. Tylko taki makijaż, wykonany profesjonalnymi kosmetykami zagwarantuje nam udaną sesję fotograficzną.

 

CENA: 120 ZŁ

makijaż ślubny

Każda kobieta pragnie w dniu swojego ślubu wyglądać wyjątkowo. Nie jest to możliwe bez odpowiedniego na tę uroczystość makijażu, który sprawi, że ten dzień będzie najcudowniejszym wspomniem a zdjęcia najpiękniejszą pamiątką, do których często będziemy wracały. Makijaż taki wykonuję ze szczególną dbałością o preferencje panny młodej, używając wysokiej jakości kosmetyków, tak aby makijaż wytrzymał całą noc.

 

makijaż próbny

Zanim zdecydujesz się na zrobienie makijażu na jakąś okazję, możesz skorzystać z bardzo polecanej przeze mnie usługi makijażu próbnego. Dzięki niemu będziesz miała możliwość przekonania się, czy spełnia on Twoje oczekiwania, a jednocześnie unikniesz ewentualnego rozczarowania.

 

MAKIJAŻ ŚLUBNY Z PRÓBĄ: 180 ZŁ

MAKIJAŻ ŚLUBNY BEZ PRÓBY: 120 ZŁ

makijaż męski

Makijaż męski to nic innego, jak korekta twarzy. Polega na zakryciu wszelkich zaczerwienień, niedoskonałości oraz zniwelowaniu cieni pod oczami. W zależności od potrzeb używam do tego celu korektora oraz kamuflażu lub korektora i podkładu. Tak przygotowana męska twarz będzie idealnie prezentować się na zdjęciach oraz w blasku świateł i fleszy.

 

CENA: 40 ZŁ

regulacja brwi oraz henna

Regulację brwi wykonuję za pomocą pęstki, przeznaczonej specjalnie do tego celu. Powstałe w wyniku regulacji możliwe zaczerwienienie (co może się zdarzyć w przypadku skóry wrażliwej) znika w ciągu 24 h. Henna ma na celu dodania charakteru brwiom, kolor dopasowuję do typu urody oraz indywidualnych preferencji klientki.

 

HENNA KOMPLEKSOWA: 30 ZŁ

HENNA + REGULACJA BRWI: 20 ZŁ

REGULACJA BRWI: 12 ZŁ

HENNA BRWI: 10 ZŁ

HENNA RZĘS: 12 ZŁ

kreowanie wizerunku ślubnego
dobór bieli ślubnej, przewodnie kolory kompozycji ślubnych, barwy makijażu

Każdy z nas posiada swoją indywidualną kolorystykę urody. Mamy różne kolory oczu, włosów a nawet rożny odcień skóry. Z uwagi na te różnice w jednych kolorach jest nam do twarzy, a w innych nie wyglądamy zbyt korzystnie. I tu z pomocą przychodzi nam analiza kolorystyczna, odkrywając tajemnice naszego typu urody. Pokazuje, które kolory do nas pasują a które nie. Uczy świadomie dobierać zestawienia kolorystyczne, zarówno w makijażu jak i w ubiorze. Dzięki niej możemy poznać indywidualne cechy naszego wyglądu i w zależności od tego, czy są wadą czy zaletą , zatuszować je bądź podkreślić. Uważam, że każdy powinien być świadomy swojego typu urody, być móc dobrze czuć się we własnej skórze. Dlatego zachęcam wszystkich do zgłębienia tajemnicy, jaką jest analiza kolorystyczna. Jest to wiedza, którą nabywamy raz na długie lata.

 

Spotkanie zaczyna się od poznania indywidualnych preferencji oraz stylu klientki. Następnie ustalamy szczegóły dotyczące doboru wymarzonej sukni, dodatków oraz kolorów przewodnich w stylizacji. W tym celu wykonujemy analizę kolorystyczną ślubną, która dzieli się na dwa etapy:

 

ETAP I - dobór bieli ślubnej

ETAP II - dobór ślubnych kolorówprzewodnich

Usługa wykonywana jest przy pomocy gotowego zestawu profesjonalnych akcesoriów.

 

Akcesoria dla klientek po ukończonej usłudze:

18 kart wynikowych

18 kart z próbkami kolorów przewodnich

upięcia okolicznościowe

Upięcia zawsze dopasowuję do gustu klientki, wykonując wcześniej fryzurę próbną, tak by była ona zadowolona z końcowego efektu. Zależy mi na jak najlepszym i najtrwalszym efekcie, dlatego wykonuję ją precyzyjnie i dokładnie, aby mogła przetrwać w nienaruszonym stanie całą noc

 

CENA: 70-120 ZŁ

Wszystkie usługi w/w wykonuję stacjonarnie oraz mobilnie. Dodatkowo na dojazd wykonuję usługi farbowania włosów oraz manicure klasyczny.

KONTAKT

Wizażystka-stylistka Małgorzata Stankiewicz

VenaVisage e-natural academy

vena.stankiewicz@gmail.com

[pokaż numer telefonu]

pon-pt, 10:00-18:00

sob, 10:00-14:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę „Małgorzata Stankiewicz” z siedzibą w 57-500 Bystrzyca Kłodzka przy ul. Stefana Okrzei 28 podanych przeze mnie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą niniejszego formularza, realizacji usługi oraz w celu prowadzenia dalszej korespondencji e-mailowej.

1. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na adres e-mail: vena.stankiewicz@gmail.com lub dostarczone osobiście do siedziby firmy.

3. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

4. Wszystkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności